Psy

Karma dla psów

Dobrej jakości karma dla psa to podstawa tego, by pies był zdrowy, miał dobrą kondycję i samopoczucie oraz piękną sierść. Jednym słowem dobrze karmiąc przedłużamy mu życie. Zdając sobie sprawę z tego jak ważna jest karma dla psa zadbaliśmy o to, by w sklepie King Zoo mieli Państwo urozmaicony wybór. Oferujemy karmy suche i mokre. Sucha karma dla psa to podstawy pokarm każdego czworonoga. Mokra to z kolei smaczne uzupełnienie codziennego posiłku. W King Zoo sprzedajemy pokarm zarówno dla dorosłych, jak i szczeniaków, a także dla psów o specjalnych potrzebach: pracujących, z alergią czy nadwagą. Dla urozmaicenia jadłospisu polecamy również dostępne w King Zoo przysmaki dla psów.

Przysmaki dla psów

Przysmaki dla psów, które znajdą Państwo w King Zoo to nie tylko smaczne uzupełnienie diety, ale także pomoc w wychowaniu czworonoga. Przysmaki dla psów służą jako nagroda, dzięki czemu przydają się w nauce dobrego zachowania. Niektóre ułatwiają z kolei pielęgnację zębów. Przysmaki dla psów sprzedajemy zarówno w opakowaniach, jak i na sztuki. To ciastka, kości, dropsy, krokiety, suszki, itp. Ich wybór w King Zoo jest tak duży, że sprostamy wymaganiom każdego czworonoga. Przysmaki dla psów służą jedynie urozmaiceniu jadłospisu. Jego podstawą jest karma dla psa.

Akcesoria dla psów

W King Zoo mamy wszystkie niezbędne akcesoria dla psów. Na liście zakupów każdego właściciela psa obowiązkowo powinna znaleźć się: smycz, obroża, miska i legowisko. Zapewniamy szeroki asortyment. Jest w czym wybierać, zarówno pod względem rodzajów jak i marek. W King Zoo kupią Państwo również inne akcesoria ułatwiające opiekę nad czworonogiem. To na przykład transportetry, maty i miski przenośne, dzięki którym podróż nie musi być problemem. Podobnie jak ludzie, psy też marzną i dlatego w naszej ofercie mamy duży wybór ubranek dla psów - oferujemy przeróżne fasony, kolory i rozmiary. Właściciele psów powinni pamiętać o obowiązku wyprowadzania ich w kagańcu oraz sprzątaniu na spacerze. Dzięki bogatej ofercie King Zoo i doświadczeniu naszych pracowników, bez problemu dobiorą Państwo w naszym sklepie kaganiec dla psa. Z kolei sprzątanie po psie ułatwią wyprodukowane w tym celu łapki i woreczki, dostępne w King Zoo. Mamy również duży wybór zabawek dla psów. To m.in. piłki, węzły, maskotki, konga i gryzaki. Zabawa z psem jest bardzo ważnym elementem wychowania czworonoga: pogłębia relacje między psem a właścicielem a także pomaga zaspokajać niezbędną dla zwierzęcia dawkę ruchu.

Zdrowie i higiena psa

Regularne szczotkowanie psiej sierści jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji. Pozwala utrzymać ja w dobrej kondycji i usuwa martwą sierść. W King Zoo oferujemy szczotki, zgrzebła oraz grzebienie do wszystkich typów sierści. Drugim ważnym elementem pielęgnacji psa są kąpiele. Robimy to gdy sierść jest przetłuszczona, zakurzona lub zabłocona. Inne ph psiej skóry wymaga tego, by w tym celu używać szamponów i odzywek dla psów. W naszym sklepie zoologicznym oferujemy duży wybór szamponów i odzywek, zarówno tych uniwersalnych, jak i przeznaczonych do określonych typów sierści, np. dla psów długowłosych lub szorstkowłosych. Bardzo ważnym elementem pielęgnacji psa jest dbanie o jego zęby, uszy i oczy. Wraz z wiekiem pies ma więcej kamienia dlatego niezwykle istotna jest profilaktyka. W King Zoo sprzedajemy specjalne preparaty pomagające utrzymać zęby w czystości. Są to pasty, płyny i przysmaki na zęby. Regularna pielęgnacja uszu uchroni nas z kolei przed niepotrzebnymi wizytami u weterynarza. W naszym sklepie zoologicznym sprzedajemy preparaty do czyszczenia uszu. Pamiętać należy również o przemywaniu oczu zwłaszcza gdy pies ma tendencje do łzawienia. W King Zoo dostana Państwo specjalne preparaty do tego celu. Mamy również bardzo bogaty wybór preparatów przeciw pchłom i kleszczom, z którymi można walczyć za pomocą kropelek, pudrów przeciw pasożytom, szamponom oraz obrożom. Gdy psu do zapewnienia niezbędnych składników pokarmowych nie wystarcza karma, a dzieje się tak np. gdy przechodzi rekonwalescencje lub jest w okresie intensywnego linienia, możemy podąć mu witaminy dla psa. W King Zoo mamy też preparaty pomagające wychowywać czworonoga: odstraszacie, neutralizatory oraz preparaty ułatwiające naukę czystości, które połączone z mata do nauki czystości, pozwala nam szybko nauczyć psa gdzie ma się załatwiać.

Oferta:

Psy

SPRAWDŹ PROMOCJE