Ptaki

Karmy i przysmaki

Każdy gatunek bez względu na to czy jest to mała zeberka czy duża papuga wymaga starannej diety zawierającej odpowiednie składniki. Zdrowie i kondycja ptaka w dużej mierze zależy od tego czym go karmimy. Dlatego aby podołać sporym wymaganiom zwierząt oferujemy bogaty wybór karm spełniających wszystkie ich potrzeby. Oprócz podstawowych mieszanek posiadamy również przysmaki dla zwierząt. Dodatki te stanowią nie tylko rozrywkę dla ptaków, ale również uzupełniają dietę w niezbędne minerały i witaminy. Przysmakami dla zwierząt mogą być sklejone nasiona z dodatkami, które sprzedawane są w formie kolby, dzwonka lub kuli. Oferujemy również bogaty wybór suszonych owoców, nasion i ciasteczek, które uzupełnią dietę naszego pupila. Należy pamiętać, że przysmaki dla zwierząt dobieramy do gatunku, inne są na przykład dla papug a inne dla zeberek. W King Zoo nie zapomnieliśmy również o naszych rodzimych ptakach. W okresie zimowym oferujemy bogaty wybór karm i przysmaków aby pomóc im przetrwać zimę.

Klatki i akcesoria

Kupiony przez nas zwierzak większość swojego czasu będzie spędzać w klatce dlatego jej wybór jest jedną z ważniejszych decyzji przy zakupie ptaka. Klatka musi być przestronna tak by ptak mógł rozprostować w niej skrzydła i by mogła pomieścić niezbędne wyposażenie. W King Zoo staramy spełnić się oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego posiadamy różnorodny wybór klatek, zarówno pod względem kształtu jak i wielkości. Wszystkie mają specjalne szufladki ułatwiające sprzątanie. Część klatek jest wyposażona przed producenta w podstawowe akcesoria, takie jakie jak pojniki, karmidełka czy drążki. O urządzenie innych trzeba zadbać samemu. W King Zoo oferujemy bogaty wybór wszystkich niezbędnych elementów. Ptaki to bardzo wesołe, społeczne i ciekawskie zwierzęta dlatego tak ważną rolę w ich codziennym życiu stanowi zabawa. Dbając o zdrowie psychiczne Państwa pupili oferujemy cały wachlarz akcesoriów, które umilą im czas i zapewnią sporo wrażeń. Są to: drążki, huśtawki, piłeczki, drabinki oraz inne. Dla tych, którzy chcą podjąć próbę rozmnożenia swoich ptaków zapewniamy budki i gniazdka lęgowe oraz materiały potrzebne do ich wyścielenia.

Zdrowie i higiena

Ptaki to zwierzęta, które żyją długo. Jednak aby to ich życie było szczęśliwe i zdrowe nie można zapominać o higienie. W King Zoo dostaniemy wszystkie niezbędne akcesoria do pielęgnacji naszego pupila. Aby nasz ptak rósł, miał zdrową skórę i lśniące pióra proponujemy urozmaicić jego dietę w suplementy, czyli dodatki witaminowo -mineralne. Występują one w postaci kropelek, kostek wapiennych albo granulatu dodawanego do karmy. Wszystko to zakupią Państwo w King Zoo. Ptaki lubią i powinny od czasu do czasu wykąpać się. Dlatego w naszej ofercie mamy baseniki dla ptaków, różnych kształtów i wielkości, w których zwierzęta będą bardzo chętnie zażywać kąpieli. Do pielęgnacji dzioba oraz pazurów niezbędne są specjalne żerdki i nakładki, na których ptaki będą ścierały sobie pazury i dziób. Pazury można przycinać również obcinarkami. Wszystkie te rzeczy dostępne są w ofercie naszego sklepu. Aby zachować czystość, średnio raz w tygodniu trzeba sprzątać klatkę. Jej spód posypujemy specjalnym granulatem pochłaniającym zapach lub piaskiem. Należy pamiętać, że niektóre gatunki połykają piach bo ten niezbędny jest dla nich do prawidłowego trawienia. Dlatego mamy w King Zoo duży wybór piasków o różnych smakach. Może zdarzyć się tak, że ptaka zaatakują ektopasożyty. Z tym problemem poradzimy sobie za pomocą specjalnych preparatów do ich zwalczania. Dostaną Państwo zarówno takie, które służą do likwidacji tych pasożytów z ciała zwierzęcia, jak i preparaty do dezynfekcji klatek.

Oferta:

Psy

SPRAWDŹ PROMOCJE