Wędkarstwo

Wędki i kołowrotki

Wędkowanie wielu ludziom, może się wydawać nudnym zajęciem. Ale nic bardziej mylnego! To przede wszystkim niezapomniana przygoda, dreszczyk emocji a z czasem prawdziwa pasja. Dlatego z roku na rok wędkarstwo staje się coraz bardziej popularnym hobby oraz sposobem spędzenia wolnego czasu. Odpowiednio dobrany kij i niezawodny kołowrotek to klucz do sukcesu. Wobec tego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór odpowiedniego sprzętu znanych i renomowanych marek. W zależności od preferencji oferujemy wędziska i kołowrotki do metod: spławikowych, gruntowych, spinningowych a także morskich. W okresie zimowym sprzedajemy również sprzęt do łowienia pod lodem. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb każdego klienta. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni hobbiści w szerokiej ofercie sklepu King Zoo znajdą coś dla siebie.

Zanęty i przynęty

W zależności od typu łowiska i występujących tam gatunków ryb, wędkarz powinien dostosować odpowiednią przynętę. W naszym sklepie zoologicznym mają Państwo do dyspozycji: przynęty roślinne, żywe robaki oraz przynęty sztuczne. Miłośnicy metody spinningowej mają do wyboru szeroką gamę różnorodnych, fachowo wykonanych a co najważniejsze skutecznych przynęt sztucznych. To przede wszystkim błystki wahadłowe, obrotówki, gumy czy woblery. Jako profesjonalny sklep, King Zoo oferuje różnego rodzaju przynęty dla karpiarzy, m.in.: kulki proteinowe, pellet, kukurydze lub ciasta. Posiadamy również przynęty typowe do wędkarstwa morskiego, takie jak pilkery lub inne kolorowe przywieszki. Zimą w ofercie mamy także mormyszki i błystki podlodowe. Wędkarze doskonale wiedzą, że bez dobrze podnęconego łowiska ciężko o sukces w połowach. Mamy zatem do zaoferowania różne rodzaje zanęt, glin, atraktorów i dodatków do zanęt.

Ekwipunek

Bez odpowiedniego ekwipunku wędkarskiego nasze wyprawy na ryby byłyby mało wygodne a nawet męczące. Dla komfortu wędkowania warto zaopatrzyć się w wygodne siedzisko czy też podpórki pod wędkę. Trudno również wyobrazić sobie wyjście na ryby bez podbieraka, siatki na ryby lub wiaderka na zanętę. Na naszych sklepowych półkach znajdują się liczne produkty tego typu, różnych firm. Odpowiednie spakowanie sprzętu wędkarskiego pozwoli na spokojny i bezpieczny transport naszego wyposażenia. W King Zoo mamy bogatą ofertę pokrowców, plecaków, toreb, skrzynek czy tez małych pudełek na drobny asortyment. Warto być też przygotowanym na zmiany pogody. Aby nie być zaskoczonym kapryśną aurą proponujemy specjalistyczne płaszcze, kamizelki, czapki, kapelusze, okulary, rękawiczki, odpowiednie obuwie a nawet namioty czy tez parasole.

Oferta:

Psy

SPRAWDŹ PROMOCJE